Jerzy KOSSAK „Działon artylerii konnej zajeżdża na pozycję”, 1930

„Działon artylerii konnej zajeżdża na pozycję”, 1930

olej, sklejka, 55 x 80 cm,
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1930
Na odwrocie słabo widoczna okrągła pieczęć: „Jerzy Kossak Kraków Plac Kossaka 4” z numerem atramentem: 0690.
Obraz zakupiony w DESA w latach 1990.

Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł

Poz. 30, „Działon artylerii konnej zajeżdża na pozycję”, 1930 - kontakt