Jerzy KOSSAK „Bolszewik na koniu”, 1935

„Bolszewik na koniu”, 1935

olej, sklejka, 54 x 79,5 cm,
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1935

Cena wywoławcza:
38 000 zł

Poz. 31, „Bolszewik na koniu”, 1935 - kontakt