14 MAJA 2022 - godz. 16.00

TELEFON: 519 564 625; 32 253 99 22

: szkło kobaltowe, nakrapiane, iryzujące, oprawa, pokrywa i uchwyt metal niklowany, wys. (z pałąkiem) 23 cm; walcowaty, zwężony w dolnej partii, żłobkowany korpus, powierzchnia w dolnej partii dekorowana białymi, wtopionymi, nieregularnymi płatkami szklanymi. Stan zachowania: niklowana powierzchnia oprawy i pokrywy miejscami przetarta.
Czechy (?), ok. 1900
PUSZKA
szkło kobaltowe, nakrapiane, iryzujące, oprawa, pokrywa i uchwyt metal niklowany, wys. (z pałąkiem) 23 cm; walcowaty, zwężony w dolnej partii, żłobkowany korpus, powierzchnia w dolnej partii dekorowana białymi, wtopionymi, nieregularnymi płatkami szklanymi. Stan zachowania: niklowana powierzchnia oprawy i pokrywy miejscami przetarta. Czechy (?), ok. 1900
Cena wywoławcza:
900 zł

Poz. , Aukcja nr 201 - 14. 05. 2022 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 201 - 14. 05. 2022 - kontakt