Paweł WRÓBEL „Wesołe miasteczko na Śląsku”, 1971

„Wesołe miasteczko na Śląsku”, 1971

olej, płótno, 39 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r.
Obraz po konserwacji.
Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.

Cena wywoławcza:
7 500 zł

Poz. 1, „Wesołe miasteczko na Śląsku”, 1971 - kontakt