Artur RUTKOWSKI „Na wozie”, 1932

„Na wozie”, 1932

olej, tektura, 25 x 35 cm,
sygn. p.d.: A. Rutkowski 1932
Na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie tekstem długopisem: 377 / Artur Rutkowski / Na wozie / olej / 25 x 35.

Cena wywoławcza:
1 400 zł

Malarz związany z lwowskim i krakowskim środowiskiem artystycznym. W latach międzywojennych brał udział w wystawach zbiorowych artystów lwowskich (1926 i 1938).

Poz. 35, „Na wozie”, 1932 - kontakt