Ewald GAWLIK „Krzesło”

Ewald GAWLIK  „Krzesło”
„Krzesło”

olej, płótno (dublowane), 59,5 x 50 cm,
niesygnowany.
Obraz po konserwacji, płótno dublowane.
Obraz został ofiarowany rodzinie obecnych właścicieli bezpośrednio przez Ewalda Gawlika, jest to jedna z wcześniejszych prac artysty.

Cena wywoławcza:
10 000 zł

Poz. 6, „Krzesło” - kontakt

Ewald GAWLIK  „Krzesło”