23 października 2021 - godz. 16.00

: korpus szkło warstwowe (cameo glass) mleczne i turkusowe, trawione, matowane,  dekorowane motywem narcyzów i kalii  (w stylu firm Thomas Webb & Sons i Stevens & Williams, obydwie firmy ze  Stourbridge w Wielkiej Brytanii);
oprawa wylewu srebro pr. 0,925, cecha Sheffield z 1881, cecha podatkowa z głową królowej Wiktorii z lat 1838-1890, znak firmy złotniczej: J.D& S. (James Dixon & Sons, Sheffield, rok założenia 1867), na oprawie dedykacja w j. angielskim: Presented to / The Rev. H. L. Nelthropp M.A.  F.S.A. / By a Few Burgesses of the / Upper Norwood Ward / as a Token of Their Respect & Esteem / July 1883; wys. 24,5 cm. Stan zachowania b. dobry.
DZBAN DO WINA, ok. 1880
korpus szkło warstwowe (cameo glass) mleczne i turkusowe, trawione, matowane, dekorowane motywem narcyzów i kalii (w stylu firm Thomas Webb & Sons i Stevens & Williams, obydwie firmy ze Stourbridge w Wielkiej Brytanii); oprawa wylewu srebro pr. 0,925, cecha Sheffield z 1881, cecha podatkowa z głową królowej Wiktorii z lat 1838-1890, znak firmy złotniczej: J.D& S. (James Dixon & Sons, Sheffield, rok założenia 1867), na oprawie dedykacja w j. angielskim: Presented to / The Rev. H. L. Nelthropp M.A. F.S.A. / By a Few Burgesses of the / Upper Norwood Ward / as a Token of Their Respect & Esteem / July 1883; wys. 24,5 cm. Stan zachowania b. dobry.
Cena wywoławcza:
4 200 zł

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - kontakt