23 października 2021 - godz. 16.00

Alfons KARPIŃSKI :
olej, tektura, 34,5x 50 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński.
Na odwrocie opis autorski: Róże (kol) / mal / AKarpiński / Kraków, oraz fragment nalepki z tekstem atramentem: Karpiński „Róże” / 596|II|60.
„Różowe i czerwone róże”
olej, tektura, 34,5x 50 cm, sygn. p.d.: A. Karpiński. Na odwrocie opis autorski: Róże (kol) / mal / AKarpiński / Kraków, oraz fragment nalepki z tekstem atramentem: Karpiński „Róże” / 596|II|60. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - kontakt

Stanisław GAWRON : akwaforta barwna,  48,5 x 32 cm,
sygn. p.d. (poprawiona flamastrem): Stanisław Gawron  71;  l.d.: „Etiuda diabelska” akwaforta barwna.
Powyższą grafikę obecni jej właściciele otrzymali od żony Stanisława Gawrona.
„Etiuda diabelska”, 1971
akwaforta barwna, 48,5 x 32 cm, sygn. p.d. (poprawiona flamastrem): Stanisław Gawron 71; l.d.: „Etiuda diabelska” akwaforta barwna. Powyższą grafikę obecni jej właściciele otrzymali od żony Stanisława Gawrona. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł