23 października 2021 - godz. 16.00

Henryk UZIEMBŁO : akwarela, papier naklejony na tekturę, 34,5 x 50 cm,
sygn. l.d.: Henryk Uziembło / 1917.
Na odwrocie drukowana  nalepka TPSP w Krakowie z numerem 0093, z tekstem atramentem: 10) / Autor Henryk Uziembło / Dzieło p.t. „Las IV” / Rodzaj akwarela.
„Las IV”, 1917
akwarela, papier naklejony na tekturę, 34,5 x 50 cm, sygn. l.d.: Henryk Uziembło / 1917. Na odwrocie drukowana nalepka TPSP w Krakowie z numerem 0093, z tekstem atramentem: 10) / Autor Henryk Uziembło / Dzieło p.t. „Las IV” / Rodzaj akwarela.
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - kontakt