23 października 2021 - godz. 16.00

Paweł WRÓBEL : olej, płótno, 39 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r.
Obraz po konserwacji.
Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.
„Wesołe miasteczko na Śląsku”, 1971
olej, płótno, 39 x 47,5 cm, sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r. Obraz po konserwacji. Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 196 - 23. 10. 2021 - kontakt

Paweł WRÓBEL : olej, płótno, 39 x 48 cm,
sygn. l.d.: Wróbel P 1971 r.
Obraz po konserwacji.
„Śląski festyn”, 1971
olej, płótno, 39 x 48 cm, sygn. l.d.: Wróbel P 1971 r. Obraz po konserwacji. Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł

Paweł WRÓBEL :
olej, płótno, 20 x 29,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r.
„Koza na polu modrej kapusty”, 1971
olej, płótno, 20 x 29,5 cm, sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r. Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł

Paweł WRÓBEL :
olej, płótno, 19 x 27,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r.
„Słoneczniki w ogrodzie”, 1971
olej, płótno, 19 x 27,5 cm, sygn. p.d.: Wróbel P 1971 r. Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:

Paweł WRÓBEL : olej, płótno, 20,5 x 30 cm,
sygn. l.d.: Wróbel P 1971 r.
„Miasteczko przy kopalni”, 1971
olej, płótno, 20,5 x 30 cm, sygn. l.d.: Wróbel P 1971 r. Obraz ze zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł

Paweł GARNCORZ :

kredka, papier, 61 x 85 cm,
sygn. p.d.: Paweł Garncorz 2007.
Na odwrocie drukowana nalepka Warsztatu Terapii Zajęciowej Unikat, Katowice z tekstem ołówkiem: tytuł „Spodek nocą” / autor Paweł Garncorz, 2007 / instruktor Piotr Zatorski, oraz nalepka Galerii Szyb Wilson.
„Spodek nocą”, 2007
kredka, papier, 61 x 85 cm, sygn. p.d.: Paweł Garncorz 2007. Na odwrocie drukowana nalepka Warsztatu Terapii Zajęciowej Unikat, Katowice z tekstem ołówkiem: tytuł „Spodek nocą” / autor Paweł Garncorz, 2007 / instruktor Piotr Zatorski, oraz nalepka Galerii Szyb Wilson.
Cena wywoławcza:
2 800 zł