Paweł WRÓBEL „Zabawa”, 1978

Paweł WRÓBEL  „Zabawa”, 1978
„Zabawa”, 1978

akryl, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1978 r.

Cena wywoławcza:
8 500 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł

Poz. 5, „Zabawa”, 1978 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Zabawa”, 1978