Paweł WRÓBEL „Wyścig kolarski”

„Wyścig kolarski”

olej, płyta, 40,5 x 74 cm,
sygn. p.d.: Wróbel
Na odwrocie okrągła pieczęć: Kolekcja Sztuki Intuicyjnej Stanisława Trefonia Nakło Śląskie, oraz czarną farbą monogram B.K.

Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł

Poz. 2, „Wyścig kolarski” - kontakt