Eugeniusz TUKAN-WOLSKI „Widok z Floriańskiej na kościół Mariacki”

„Widok z Floriańskiej na kościół Mariacki”

olej, płyta, 66 x 50 cm,
sygn. p.d.: E. Wolski

Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł

Malarz urodzony w Pińsku, w latach 1948-1957 studiował malarstwo w krakowskiej ASP w pracowni T. Łakomskiego. Artysta związany był z Grupą „Nowa Improwizacja”. Z jego 15 wystaw indywidualnych cztery miały miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Poz. 35, „Widok z Floriańskiej na kościół Mariacki” - kontakt