Paweł WRÓBEL „Wędkarze nad stawem. Rybaki”, 1973

„Wędkarze nad stawem. Rybaki”, 1973

akryl, płótno, 52 x 60 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1973 r.

Cena wywoławcza:
8 500 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł

Poz. 4, „Wędkarze nad stawem. Rybaki”, 1973 - kontakt