Ewald GAWLIK „Ulica Zamkowa w Janowie”, 1977

„Ulica Zamkowa w Janowie”, 1977

olej, płótno, 69 x 86 cm,
sygn. l.d.: E. Gawlik 77.
Na odwrocie autorski opis: „Ul. Zamkowa / w Janowie / Ewald Gawlik / rok 1977, oraz stemple Urzędu Konserwatorskiego i informacja o wywozie za granicę.
Obraz został zakupiony bezpośrednio od Ewalda Gawlika.

Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł

Poz. 7, „Ulica Zamkowa w Janowie”, 1977 - kontakt