Juliusz SŁABIAK „Ucieczka przed wilkami”

„Ucieczka przed wilkami”

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak
Na odwrocie słabo czytelna informacja Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę z 1968.

Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł

Malarz związany z artystycznym środowiskiem Krakowa. Malarstwa uczył się w pracowni Wojciecha Kossaka, gdzie zatrudnił się jako pomocnik malarza. Uprawiał technikę olejną i akwarelową. W swojej twórczości najchętniej podejmował tematykę pejzażową, malował sceny rodzajowe i widoki Krakowa.

Poz. 39, „Ucieczka przed wilkami” - kontakt