Eugeniusz PIERZYŃSKI „Trojka”

Eugeniusz PIERZYŃSKI   „Trojka”
„Trojka”

olej, płótno, 61 x 90,5 cm,
sygn. p.d.: E. Pierzyński

Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł

Poz. 40, „Trojka” - kontakt

Eugeniusz PIERZYŃSKI   „Trojka”