Paweł WRÓBEL „Skarbek na hałdzie”, 1972

„Skarbek na hałdzie”, 1972

olej, płótno, 30 x 20 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1972 r.
Obraz zakupiony od Seweryna A. Wisłockiego.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł

Poz. 6, „Skarbek na hałdzie”, 1972 - kontakt