Jan WAŁACH „Portret góralki z Istebnej”, 1920

„Portret góralki z Istebnej”, 1920

olej, płótno, 81 x 48 cm,
sygn. p.d.: Jan Wałach Istebna; l.d.: 1920 14. II.

Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł

Poz. 22, „Portret góralki z Istebnej”, 1920 - kontakt