Ewald GAWLIK „Nikiszowiec”, 1979

„Nikiszowiec”, 1979

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik / 79.
Na odwrocie stemple Urzędu Konserwatorskiego i informacja o wywozie za granicę.
Obraz został zakupiony bezpośrednio od Ewalda Gawlika.

Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł

Poz. 9, „Nikiszowiec”, 1979 - kontakt