Jerzy DUDA-GRACZ „Łagów - Uparta kurew”, 1999

„Łagów - Uparta kurew”, 1999

olej, płyta, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz. 2474/99.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz / Tytuł Obraz 2474 (Łagów – Uparta kurew) / Technika olej / Wymiary 80 x 60 cm Rok 1999 / Uwagi 1 werniks.
Obraz zakupiony w Bator Art Gallery w Szczyrku ok. 2004-2005.

Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł

Poz. 15, „Łagów - Uparta kurew”, 1999 - kontakt