Piotr STAWIŃSKI „Kawiarnia IV”, 2020

„Kawiarnia IV”, 2020

akryl, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. p.g i l.g: Pio / tr. S, sygnatura i opis autorski na odwrocie: „Kawiarnia IV” / Piotr Stawiński / VIII. 2020 r.

Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł

Malarz, syn Bolesława, związany ze śląskim środowiskiem artystycznym. Poza malarstwem uprawia rysunek, grafikę oraz eksperymentalne formy sztuki. Współzałożyciel grupy „Dell`arte” i Akademii Sztuki Fascynującej. Od 1994 członek die Kunstlergilde. Brał udział w licznych wystawach zbiorowych i działaniach plastycznych w Polsce i za granicą (Włochy, Francja, Niemcy). Miał wiele wystaw indywidualnych w Polsce (m.in. Pałac pod Baranami w Krakowie, Galeria Kronika w Bytomiu, Galeria teatru im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem, GCK Katowice) oraz w Niemczech (Ditzingen, Stuttgart).

Poz. 54, „Kawiarnia IV”, 2020 - kontakt