Ewald GAWLIK „Autoportret na tle Nikiszowca”, 1977

„Autoportret na tle Nikiszowca”, 1977

olej, płótno, 101 x 70 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik / 77.
Na odwrocie stemple Urzędu Konserwatorskiego.
Obraz został zakupiony bezpośrednio od Ewalda Gawlika.

Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł

Poz. 8, „Autoportret na tle Nikiszowca”, 1977 - kontakt