Adam KIEŁB „Abstrakcja No 77 ”, 2020

„Abstrakcja No 77 ”, 2020

olej, płyta, 70 x 100 cm,
sygn. śr.d.: Adam Kiełb 2020

Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł

Malarz, grafik, fotograf, absolwent historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyplom w 1984. Od 1977 zajmuje się malarstwem, realizując wielkoformatowe obrazy panoramiczne. Z technik graficznych uprawia suchą igłę i mezzotintę. Jako fotograf specjalizuje się w technice gumy chromianowej i cyjanotypii. Znacząca część jego prac fotograficznych to serie i cykle realizowane na tradycyjnych czarno-białych i barwnych materiałach. Artysta miał 23 wystawy indywidualne.

Poz. 53, „Abstrakcja No 77 ”, 2020 - kontakt