22 maja 2021 - godz. 16.00

: korpus szkło kryształowe, bezbarwne, dekorowane spiralnymi puklami, szlifowane, szyjka w srebrnej oprawie z pokrywą na zawiasie, esowaty uchwyt, powierzchnie ze srebra dekorowane spiralnym rowkowaniem, krawędzie dekorowane reliefowym motywem liściastym; wys. 24 cm, srebro pr. 0,800, niemieckie cechy po 1886, sygnatura detalisty: Gutruf (Hamburg). Stan zachowania: dr. wyszczerbienia na dnie korpusu. Niemcy, ok. 1890
DZBAN DO WINA, ok. 1890
korpus szkło kryształowe, bezbarwne, dekorowane spiralnymi puklami, szlifowane, szyjka w srebrnej oprawie z pokrywą na zawiasie, esowaty uchwyt, powierzchnie ze srebra dekorowane spiralnym rowkowaniem, krawędzie dekorowane reliefowym motywem liściastym; wys. 24 cm, srebro pr. 0,800, niemieckie cechy po 1886, sygnatura detalisty: Gutruf (Hamburg). Stan zachowania: dr. wyszczerbienia na dnie korpusu. Niemcy, ok. 1890
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - kontakt

: owalny, kanelowany korpus na 4 nóżkach, z wysklepioną pokrywą na zawiasie; wym.: 10 x 14 x 11 cm, waga 347 g, srebro, wew. ślady złocenia, pr. 3 (0,800), polska cecha z lat 1931-1962, Urząd Probierczy w Krakowie, monogram złotnika BJ (Józef Baran, od 1937).
SREBRNA CUKIERNICA ART DECO
owalny, kanelowany korpus na 4 nóżkach, z wysklepioną pokrywą na zawiasie; wym.: 10 x 14 x 11 cm, waga 347 g, srebro, wew. ślady złocenia, pr. 3 (0,800), polska cecha z lat 1931-1962, Urząd Probierczy w Krakowie, monogram złotnika BJ (Józef Baran, od 1937).
Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana: