22 maja 2021 - godz. 16.00

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo aukcja była zamknięta dla publiczności.
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 192. aukcji zobacz katalog aukcji>>
zobacz katalog aukcji>>

Poz. 20. Maksymilian FEUERRING (1896-1985)
„Portret młodej kobiety w zielonej sukni”
olej, płótno, 115 x 79 cm
sygn. l.d.: M Feuerring