22 maja 2021 - godz. 16.00

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo aukcja była zamknięta dla publiczności.
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 192. aukcji zobacz katalog aukcji>>
zobacz katalog aukcji>>

Poz. 20. Maksymilian FEUERRING (1896-1985)
„Portret młodej kobiety w zielonej sukni”
olej, płótno, 115 x 79 cm
sygn. l.d.: M Feuerring

Zygmunt Józef  MENKES  : olej, tektura, 69,5 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: J. Menkes pinx. / 918
Ekspertyza Pani Ewy Bobrowskiej i Pana Marka Mielniczuka.

Obraz inspirowany pracą Fotiy Krasitsky`ego (Fotiy Stepanovich Krasitskyi, 1873-1944) „Dziadek Hrycko. Dziadek”, 1905, sygn. p.d.: Ф. Красицький 1905 / Хатки. Obraz reprodukowany na barwnej offsetowej karcie pocztowej wydanej w 1908 przez kijowskie wydawnictwo Квітка, prace F.S. Krasitsky`ego, seria I, nr 5).
( Źródło: http://www.irbis-nbuv.gov.ua › PDF › EIF00000010 PDF, ss. 60, 61; https://uamodna.com/articles/naschadok-tarasa-shevchenka/)
„Dziadek. Chłop siedzący przy kole młyńskim”, 1918
olej, tektura, 69,5 x 48,5 cm, sygn. p.d.: J. Menkes pinx. / 918 Ekspertyza Pani Ewy Bobrowskiej i Pana Marka Mielniczuka. Obraz inspirowany pracą Fotiy Krasitsky`ego (Fotiy Stepanovich Krasitskyi, 1873-1944) „Dziadek Hrycko. Dziadek”, 1905, sygn. p.d.: Ф. Красицький 1905 / Хатки. Obraz reprodukowany na barwnej offsetowej karcie pocztowej wydanej w 1908 przez kijowskie wydawnictwo Квітка, prace F.S. Krasitsky`ego, seria I, nr 5). ( Źródło: http://www.irbis-nbuv.gov.ua › PDF › EIF00000010 PDF, ss. 60, 61; https://uamodna.com/articles/naschadok-tarasa-shevchenka/) *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
33 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - kontakt