22 maja 2021 - godz. 16.00

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo aukcja była zamknięta dla publiczności.
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 192. aukcji zobacz katalog aukcji>>
zobacz katalog aukcji>>

Poz. 20. Maksymilian FEUERRING (1896-1985)
„Portret młodej kobiety w zielonej sukni”
olej, płótno, 115 x 79 cm
sygn. l.d.: M Feuerring

Bolesław STAWIŃSKI:

olej, tektura, 43 x 78,5 cm,
sygn. p.d.: B. Stawiński.
Na odwrocie autorski opis długopisem: Stawiński Bolesław / „Pod Szombierkami”, (ołówkiem) 1965 oraz nalepka z tekstem maszynowym: Bolesław Stawiński / „Pod Szobierkami (sic)” / 35 000 zł.
Obraz ze zbiorów rodziny artysty.
„Pod Szombierkami”, ok. 1965
olej, tektura, 43 x 78,5 cm, sygn. p.d.: B. Stawiński. Na odwrocie autorski opis długopisem: Stawiński Bolesław / „Pod Szombierkami”, (ołówkiem) 1965 oraz nalepka z tekstem maszynowym: Bolesław Stawiński / „Pod Szobierkami (sic)” / 35 000 zł. Obraz ze zbiorów rodziny artysty.
Cena wywoławcza:
4 000 zł

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - kontakt

Jerzy DUDA-GRACZ: olej, płyta, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Duda Gracz. 2474/99.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz /  Tytuł Obraz 2474 (Łagów – Uparta kurew) / Technika olej / Wymiary 80 x 60 cm  Rok 1999 / Uwagi 1 werniks.
Obraz zakupiony  w Bator Art Gallery w Szczyrku ok. 2004-2005.
„Łagów - Uparta kurew”, 1999
olej, płyta, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Duda Gracz. 2474/99. Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem atramentem: Duda Gracz / Tytuł Obraz 2474 (Łagów – Uparta kurew) / Technika olej / Wymiary 80 x 60 cm Rok 1999 / Uwagi 1 werniks. Obraz zakupiony w Bator Art Gallery w Szczyrku ok. 2004-2005. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł

Witold PAŁKA : olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. p.g.: Pałka W. / 98
Obraz eksponowany na wystawie obrazów Witolda Pałki w Galerii Polskiego Radia Katowice w 1998 z okazji 70 rocznicy urodzin artysty, reprodukowany w: „Witold Pałka. Malarstwo”, Polskie Radio Katowice, Urząd Miasta Katowice, listopad 1998.
Obraz zakupiony bezpośrednio od Witolda Pałki.
„Bal”, 1998
olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p.g.: Pałka W. / 98 Obraz eksponowany na wystawie obrazów Witolda Pałki w Galerii Polskiego Radia Katowice w 1998 z okazji 70 rocznicy urodzin artysty, reprodukowany w: „Witold Pałka. Malarstwo”, Polskie Radio Katowice, Urząd Miasta Katowice, listopad 1998. Obraz zakupiony bezpośrednio od Witolda Pałki. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł