22 maja 2021 - godz. 16.00

Stanisław GAŁEK : olej, płótno, 74 x 96 cm,
sygn. l.d.: St. Gałek.
Na odwrocie 3 drukowane nalepki nieznanych galerii z tekstem atramentem: Gałek Stanisław / Jesienny dzień w Tatrach olejny oraz  Widok z Kasprowego / ol. pł.
„Jesienny dzień w Tatrach. Widok z Kasprowego”
olej, płótno, 74 x 96 cm, sygn. l.d.: St. Gałek. Na odwrocie 3 drukowane nalepki nieznanych galerii z tekstem atramentem: Gałek Stanisław / Jesienny dzień w Tatrach olejny oraz Widok z Kasprowego / ol. pł. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 192 - 22. 05. 2021 - kontakt