Jan WAŁACH „Widok blisko domku mego”, 1960

„Widok blisko domku mego”, 1960

olej, tektura, 51 x 36,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Wałach 7. X. 1960
Na odwrocie autorski opis atramentem i ołówkiem: 1900 zł / Istebna 293 „Widok blisko domku mego” / Jan Wałach / art. m. / 7. X. 1960.

Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł

Poz. 7, „Widok blisko domku mego”, 1960 - kontakt