Ewald GAWLIK „Ulica Przyjemna w Giszowcu”, 1989

„Ulica Przyjemna w Giszowcu”, 1989

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik 1989.
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem długopisem: Tyt: „ul. Przyjemna w Giszowcu / Tech: Olej na płótnie. / Wym: 70 x 100 cm / Wyk: Ewald Gawlik 1989.

Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł

Poz. 3, „Ulica Przyjemna w Giszowcu”, 1989 - kontakt