Ewald GAWLIK „Szyb Pułaski”, 1964

„Szyb Pułaski”, 1964

olej, płótno, 50 x 60 cm.
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem długopisem: Ewald Gawlik / Tyt. „Szyb Pułaski” 1964r. / Lat 54 (!)/ zawód Górnik.
Prezentowany obraz został ofiarowany bezpośrednio przez Ewalda Gawlika obecnym właścicielom.

Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł

Poz. 4, „Szyb Pułaski”, 1964 - kontakt