Giancinto GIANNI „Pejzaż z widokiem na Zatokę Neapolitańską”, 1899

„Pejzaż z widokiem na Zatokę Neapolitańską”, 1899

akwarela, gwasz, papier, 27,5 x 43 cm,
sygn. l.d.: G. Gianni 1899

Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł

Poz. 39, „Pejzaż z widokiem na Zatokę Neapolitańską”, 1899 - kontakt