Paweł WRÓBEL „Pejzaż miejski z wiaduktem”, 1976

„Pejzaż miejski z wiaduktem”, 1976

akryl, płótno, 59 x 99 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1976 r.
Na odwrocie oznaczenia i mało widoczne pieczęcie Urzędu Konserwatorskiego z 1977.

Cena wywoławcza:
9 500 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł

Poz. 1, „Pejzaż miejski z wiaduktem”, 1976 - kontakt