Jerzy DUDA-GRACZ „Pejzaż”, 2003

„Pejzaż”, 2003

akwarela, gwasz, papier, 30 x 66 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: J. Duda - G. 1366 / 2003.

Cena wywoławcza:
13 500 zł
Cena uzyskana:
13 500 zł

Poz. 9, „Pejzaż”, 2003 - kontakt