Paweł WRÓBEL „Orkiestra podwórkowa ze śpiewaczką”, 1976

„Orkiestra podwórkowa ze śpiewaczką”, 1976

akryl, płótno, 50 x 60,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1976 r.
Prezentowany obraz został ofiarowany obecnym właścicielom przez Teofila Wróbla, brata Pawła Wróbla.

Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł

Poz. 2, „Orkiestra podwórkowa ze śpiewaczką”, 1976 - kontakt