Soter JAXA-MAŁACHOWSKI „Młoda kobieta nad brzegiem morza”, 1928

„Młoda kobieta nad brzegiem morza”, 1928

akwarela, gwasz, tektura, 35 x 50 cm,
sygn. p.d.: S. Jaxa / 1928.

Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł

Poz. 20, „Młoda kobieta nad brzegiem morza”, 1928 - kontakt