Wlastimil HOFMAN „Dziewczyna w błękitnym czepku”, 1923

„Dziewczyna w błękitnym czepku”, 1923

olej, tektura, 16,5 x 25,5 cm,
sygn. p.d. Wlastimil Hofman 1923

Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł

Poz. 21, „Dziewczyna w błękitnym czepku”, 1923 - kontakt