Jan WAŁACH „Dzień lipcowy”, 1960

„Dzień lipcowy”, 1960

olej, tektura, 51 x 36,5 cm,
sygn. l.d.: Jan Wałach
Na odwrocie autorski opis ołówkiem: 20. VII. 1960 / 2000 zł / „Dzień lipcowy” / Jan Wałach a. m. / Istebna / 2000 zł.

Cena wywoławcza:
3 800 zł

Poz. 8, „Dzień lipcowy”, 1960 - kontakt