Adam KIEŁB „Abstrakcja 85”, 2019

„Abstrakcja 85”, 2019

olej, płyta, 70 x 100 cm,
sygn. śr. d.: Adam Kiełb 2019

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł

Malarz, grafik, fotograf, absolwent historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyplom w 1984. Od 1977 zajmuje się malarstwem, realizując wielkoformatowe obrazy panoramiczne. Z technik graficznych uprawia suchą igłę i mezzotintę. Jako fotograf specjalizuje się w technice gumy chromianowej i cyjanotypii. Znacząca część jego prac fotograficznych to serie i cykle realizowane na tradycyjnych czarno-białych i barwnych materiałach. Artysta miał 22 wystawy indywidualne.

Poz. 47, „Abstrakcja 85”, 2019 - kontakt