10 października 2020 - godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

: model 260, głowa biskwitowa, szklane, brązowe, zamykające się oczy, malowane rzęsy i brwi, usta otwarte z widocznymi ząbkami, blond peruka, dziewięcioczęściowy kompozytowy korpus z przegubami kulowymi, sukienka z kremowego atłasu z koronkami, koronkowy czepek, bawełniane długie majtki, dł. 56 cm; na korpusie czerwony stempel: Germany / 3369, sygnowana z tyłu głowy: Made in Germany / JDK / 260 (Johann Daniel Kestner Jr., Waltershausen, Turyngia, Niemcy). Stan zachowania: dr. pęknięcia w partiach ramion i na korpusie u nasady szyi.
Niemcy, ok. 1920
LALKA „CHARACTER CHILD” J.D. KESTNER, ok. 1920
model 260, głowa biskwitowa, szklane, brązowe, zamykające się oczy, malowane rzęsy i brwi, usta otwarte z widocznymi ząbkami, blond peruka, dziewięcioczęściowy kompozytowy korpus z przegubami kulowymi, sukienka z kremowego atłasu z koronkami, koronkowy czepek, bawełniane długie majtki, dł. 56 cm; na korpusie czerwony stempel: Germany / 3369, sygnowana z tyłu głowy: Made in Germany / JDK / 260 (Johann Daniel Kestner Jr., Waltershausen, Turyngia, Niemcy). Stan zachowania: dr. pęknięcia w partiach ramion i na korpusie u nasady szyi. Niemcy, ok. 1920
Cena wywoławcza:
1 200 zł

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - kontakt