10 października 2020 - godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Jan WOJNARSKI:
akwaforta, 32 x 27 cm,
sygn. na płycie śr. d.: Jan Wojnarski; oł. p.d.: inv. et sc. Jan Wojnarski; oł. p.d.: własnoręczna odb. 11-50  „Port na Wiśle”.
Grafika reprodukowana w: B. Lewińska-Gwóźdź, „Jan Wojnarski. Między niebem a kamieniem”, Pelplin 2006, il. 41.
„Port na Wiśle”
akwaforta, 32 x 27 cm, sygn. na płycie śr. d.: Jan Wojnarski; oł. p.d.: inv. et sc. Jan Wojnarski; oł. p.d.: własnoręczna odb. 11-50 „Port na Wiśle”. Grafika reprodukowana w: B. Lewińska-Gwóźdź, „Jan Wojnarski. Między niebem a kamieniem”, Pelplin 2006, il. 41.
Cena wywoławcza:
1000 zł

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - kontakt

Jan NOWAK: linoryt, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej, 53,8 x 78,5 cm,
sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 1976 r.; oł. l.d.: Linoryt „Raj”; na płycie p.d.: JN 1976 r.
(„Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 201).
„Raj”, 1976
linoryt, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej, 53,8 x 78,5 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 1976 r.; oł. l.d.: Linoryt „Raj”; na płycie p.d.: JN 1976 r. Odbitkę prezentowanej grafiki posiada w swoich zbiorach Muzeum Śląskie w Katowicach. („Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 201).
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł

Jan NOWAK: linoryt, 3/3, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej, 51,8 x 57,5 cm,
sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 1985 r.; oł. l.d.: „Szalony wyścig”  Linoryt 3/3; na płycie p.d.: J.N. 985 r.
Prezentowa grafika jest reprodukowana w: „Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 177.
1 600 zł
„Szalony wyścig”, 1985
linoryt, 3/3, odbitka wykonana ręcznie bez użycia prasy graficznej, 51,8 x 57,5 cm, sygn. oł. p.d.: Jan Nowak 1985 r.; oł. l.d.: „Szalony wyścig” Linoryt 3/3; na płycie p.d.: J.N. 985 r. Prezentowa grafika jest reprodukowana w: „Szczerze. Linoryty Jana Nowaka”, Muzeum Śląskie w Katowicach, 2014, il. s. 177. 1 600 zł
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł