10 października 2020 - godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Piotr STAWIŃSKI:
olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. l.d.: Piotr Stawiński / VIII. 94 r.
Na odwrocie drukowana nalepka autorska z tekstem maszynowym: „Witraż wspomnień” / olej na płótnie / 100 x 81 / 1994 / Piotr Stawiński / PL-41-902 Bytom, ul. Józefczaka 8/5 / 6000 zł, oraz informacja Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę z 1994.
„Witraż wspomnień”, 1994
olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. l.d.: Piotr Stawiński / VIII. 94 r. Na odwrocie drukowana nalepka autorska z tekstem maszynowym: „Witraż wspomnień” / olej na płótnie / 100 x 81 / 1994 / Piotr Stawiński / PL-41-902 Bytom, ul. Józefczaka 8/5 / 6000 zł, oraz informacja Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę z 1994.
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - kontakt

Paweł STELLER:
ołówek, pastel, papier, 57 x 39 cm,
sygn.  p.d.: P. Steller / Katowice 1972.
Na odwrocie drukowana nalepka BWA w Katowicach z tekstem długopisem: Nr leg. 1125 / Paweł Steller / Katowice / Portret Polewkowej / ołówek / 350 x 360.
Powyższa praca powstała na zamówienie syna Państwa Polewków, którzy przyjaźnili się z Pawłem Stellerem.
„Portret Wiktorii Polewkowej”, 1972
ołówek, pastel, papier, 57 x 39 cm, sygn. p.d.: P. Steller / Katowice 1972. Na odwrocie drukowana nalepka BWA w Katowicach z tekstem długopisem: Nr leg. 1125 / Paweł Steller / Katowice / Portret Polewkowej / ołówek / 350 x 360. Powyższa praca powstała na zamówienie syna Państwa Polewków, którzy przyjaźnili się z Pawłem Stellerem. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
1 600 zł

Paweł STELLER :

Na odwrocie drukowana nalepka BWA w Katowicach z tekstem długopisem: Nr leg. 1125 / Paweł Steller / Katowice / Portret Polewki / ołówek / 350 x 360.
„Portret Wiktora Polewki”, 1972
ołówek, pastel, papier, 57 x 39 cm, sygn. p.d.: P. Steller / Katowice 1972. Na odwrocie drukowana nalepka BWA w Katowicach z tekstem długopisem: Nr leg. 1125 / Paweł Steller / Katowice / Portret Polewki / ołówek / 350 x 360. Powyższa praca powstała na zamówienie syna Państwa Polewków, którzy przyjaźnili się z Pawłem Stellerem. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
1 600 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI:
linoryt, 32,5 x 24,3 cm,
sygn. oł. p.d.: Tymon
Grafika opisana i reprodukowana m. in. w : „Tymon Niesiołowski (1882-1965)”, katalog wystawy monograficznej, Muzeum Okręgowe Toruń, październik – grudzień 2005, s. 146, nr kat.  686, il.
*droit de suite
„Don Kichot”, 1955
linoryt, 32,5 x 24,3 cm, sygn. oł. p.d.: Tymon Grafika opisana i reprodukowana m. in. w : „Tymon Niesiołowski (1882-1965)”, katalog wystawy monograficznej, Muzeum Okręgowe Toruń, październik – grudzień 2005, s. 146, nr kat. 686, il. *droit de suite
Cena wywoławcza:
1 900 zł