10 października 2020 - godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Alfons KARPIŃSKI: olej, tektura, 29 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński.
Na odwrocie drukowana nalepka salonu sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z ul. św. Jana 3 w Krakowie, z tekstem atramentem: Data przyjęcia 1932 / Alfons Karpiński / Róże / olej / 7244.
„Białe i różowe róże”, ok. 1932
olej, tektura, 29 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Karpiński. Na odwrocie drukowana nalepka salonu sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z ul. św. Jana 3 w Krakowie, z tekstem atramentem: Data przyjęcia 1932 / Alfons Karpiński / Róże / olej / 7244. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
17 500 zł

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - kontakt

Jacek MALCZEWSKI: olej, tektura, 50 x 61 cm,
sygn. p.d.:  JMalczewski 1917.
Na odwrocie stempel: Skład fabryczny  / Iskra / Kraków ul. Basztowa L. 19 / obok Akad. sztuk pięknych.
Stan zachowania: dr. ubytki i rozwarstwienia tektury w górnych narożnikach.
„Diana”, 1917
olej, tektura, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: JMalczewski 1917. Na odwrocie stempel: Skład fabryczny / Iskra / Kraków ul. Basztowa L. 19 / obok Akad. sztuk pięknych. Stan zachowania: dr. ubytki i rozwarstwienia tektury w górnych narożnikach.
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:

Ignacy PIEŃKOWSKI:
olej, płótno, 67 x 58 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski.
Na krosnach stempel Składu Papieru R. Aleksandrowicz, Kraków, Basztowa 14, oraz stempel Domu Handlowo-Komisowego, obrazy, dywany, antyki itp., Kraków Szpitalna 11 róg św. Tomasza, do obrazu dołączony rachunek zakupu obrazu „Prządki”, wystawiony przez Dom Handlowo-Komisowy z Krakowa, z datą 3.5. (19)40.
„Prządki”
olej, płótno, 67 x 58 cm, sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski. Na krosnach stempel Składu Papieru R. Aleksandrowicz, Kraków, Basztowa 14, oraz stempel Domu Handlowo-Komisowego, obrazy, dywany, antyki itp., Kraków Szpitalna 11 róg św. Tomasza, do obrazu dołączony rachunek zakupu obrazu „Prządki”, wystawiony przez Dom Handlowo-Komisowy z Krakowa, z datą 3.5. (19)40.
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł