10 października 2020 - godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Jerzy POGORZELSKI:

olej, płyta, 61,5 x 79,5 cm,
sygn. l.d.: Pogorzelski.
Na odwrocie autorski opis flamastrem: Jerzy Pogorzelski / „Stary młyn”, oraz stempel z herbem Krzywda, pod nimi napis: Artysta Malarz / Jerzy Pogorzelski.
Obraz reprodukowany w: „Pamięć i obraz. Jerzy Pogorzelski malarstwo i rysunek”, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Częstochowa 2007, s. 70.
„Stary młyn”, ok. 1987
olej, płyta, 61,5 x 79,5 cm, sygn. l.d.: Pogorzelski. Na odwrocie autorski opis flamastrem: Jerzy Pogorzelski / „Stary młyn”, oraz stempel z herbem Krzywda, pod nimi napis: Artysta Malarz / Jerzy Pogorzelski. Obraz reprodukowany w: „Pamięć i obraz. Jerzy Pogorzelski malarstwo i rysunek”, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Częstochowa 2007, s. 70. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
5 600 zł

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - kontakt

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA : olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm,
sygn. l.d.: B. Rychter-Janowska / 1929
Na odwrocie stempel: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk / Pięknych we Lwowie (ołówkiem numer: 149 i data: 1929)
„Pejzaż górski ze stogami siana. Góra Chełm koło Grybowa", 1929
olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm, sygn. l.d.: B. Rychter-Janowska / 1929 Na odwrocie stempel: Towarzystwo Przyjaciół Sztuk / Pięknych we Lwowie (ołówkiem numer: 149 i data: 1929) *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana: