10 października 2020 - godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Ewald GAWLIK : olej, płótno, 50 x 60 cm.
Na odwrocie nalepka z autorskim opisem długopisem: Ewald Gawlik / Tyt. „Szyb Pułaski” 1964r. / Lat 54 (!)/ zawód Górnik.
Prezentowany obraz został ofiarowany bezpośrednio przez Ewalda Gawlika obecnym właścicielom.
„Szyb Pułaski”, 1964
olej, płótno, 50 x 60 cm. Na odwrocie nalepka z autorskim opisem długopisem: Ewald Gawlik / Tyt. „Szyb Pułaski” 1964r. / Lat 54 (!)/ zawód Górnik. Prezentowany obraz został ofiarowany bezpośrednio przez Ewalda Gawlika obecnym właścicielom.
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 187 - 10. 10. 2020 - kontakt

Jan WAŁACH: olej, tektura, 51 x 36,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Wałach 7. X. 1960
Na odwrocie autorski opis atramentem i ołówkiem: 1900 zł / Istebna 293 „Widok blisko domku mego” / Jan Wałach / art. m. / 7. X. 1960.
„Widok blisko domku mego”, 1960
olej, tektura, 51 x 36,5 cm, sygn. p.d.: Jan Wałach 7. X. 1960 Na odwrocie autorski opis atramentem i ołówkiem: 1900 zł / Istebna 293 „Widok blisko domku mego” / Jan Wałach / art. m. / 7. X. 1960. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł

Jerzy POGORZELSKI : olej, płótno, 59,5 x 79,5 cm,
sygn. p.d.: Pogorzelski.
Na odwrocie napis flamastrem: 102 / W. 2006 / 59,5 x 79 / Kościół w Mstowie, oraz sygnatura autora i dwa stemple z herbem Krzywda, pod nimi napis: Artysta Malarz / Jerzy Pogorzelski, oraz nalepka z oznaczeniami i pieczęciami Urzędu Konserwatorskiego z 1971.
„Kościół w Mstowie”, ok. 1971
olej, płótno, 59,5 x 79,5 cm, sygn. p.d.: Pogorzelski. Na odwrocie napis flamastrem: 102 / W. 2006 / 59,5 x 79 / Kościół w Mstowie, oraz sygnatura autora i dwa stemple z herbem Krzywda, pod nimi napis: Artysta Malarz / Jerzy Pogorzelski, oraz nalepka z oznaczeniami i pieczęciami Urzędu Konserwatorskiego z 1971. *opłata droit de suite
Cena wywoławcza:
5 600 zł
Cena uzyskana: