TALERZ DEKORACYJNY „RYCERZE” CHODZIEŻ, ok. 1970

porcelana, natrysk, dekoracja wykonana techniką drapania, śr. 32,5 cm, projekt dekoracji Elżbieta Ciurzyńska, znak naszkliwny zielony Zakładów Porcelany i Porcelitu w Chodzieży: Chodzież / Made in Poland / 6, z lat 1964-1980, sygnatura naszkliwna czarną farbą: Ciurzyńska. Stan zachowania b. dobry.

Cena wywoławcza:
700 zł

Poz. 64, TALERZ DEKORACYJNY „RYCERZE” CHODZIEŻ, ok. 1970 - kontakt