FIGURKA „DZIEWCZYNA Z SZALEM I WACHLARZEM” GOLDSCHEIDER

fajans, farby podszkliwne, wys. 30,5 cm, wg modelu Emila Meiera (1877-1958);
ryta sygnatura: Meier, znak drukowany: Goldscheider / Wien, wyciskane numery: 4708 / 66 / 8, malowany monogram T.W.(?)
Wiedeń, ok. 1920

Cena wywoławcza:
2 600 zł

Poz. 65, FIGURKA „DZIEWCZYNA Z SZALEM I WACHLARZEM” GOLDSCHEIDER - kontakt