Jerzy KOSSAK „Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy”

„Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy”

olej, płótno, 95 x 145,5 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Obraz po konserwacji, płótno dublowane.

Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł

Poz. 41, „Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy” - kontakt