Ewald GAWLIK „Ulica Górniczego Stanu w Giszowcu Starym”, 1982

„Ulica Górniczego Stanu w Giszowcu Starym”, 1982

olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: 82 / E. Gawlik.
Na odwrocie dedykacja tuszem: „Ks. Wikaremu parafii Giszowiec-Stary / Mieczysławowi Kubiście / w dniu urodzin 28. II. 82 r. / od Ewalda i Elfrydy Gawlik”, oraz autorski opis tuszem: „ul. Górniczego Stanu” Giszowiec St. / wyk. Ewald Gawlik / 1982.
Obraz po konserwacji.

Cena wywoławcza:
6 000 zł

Poz. 4, „Ulica Górniczego Stanu w Giszowcu Starym”, 1982 - kontakt